نمایندگی ایکس ویژن

نمایندگی ایکس ویژن امکان ارائه انواع خدمات پیشرفته در زمینه ی تعمیر، ترمیم و تعویض قطعات توسط کارشناسان متخصص خود را با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته در پارت‌های متعدد تعمیراتی برای مشتریانش فراهم می دارد. نمایندگی ایکس ویژن قادر به رفع و حل تمامی مشکلات و نواقص ایجاد شده در محصولات ایکس ویژن می‌باشد.

کارشناسان نمایندگی ایکس ویژن

  • کارشناسان نمایندگی ایکس ویژن با گذراندن دوره‌های تخصصی و آشنایی با ساختار و عملکرد هر مدل از محصولات ایکس ویژن توسط اساتید مجرب حوزه ی نمایندگی ایکس ویژن ،  شیوه‌های نوینی را در تعمیر و اصلاح محصولات آموخته‌اند.
  • کارشناسان نمایندگی ایکس ویژن با داشتن بهترین آرشیو از محصولات نمایندگی ایکس ویژن و شناخت کامل بر کارکرد همه ی قطعات سخت افزاری و نرم افزاری هرکدام از محصولات نمایندگی ایکس ویژن، میتوانند همه ی دستگاه های معیوب را تعمیر نمایند.
  • کارشناسان نمایندگی ایکس ویژن تخصص تعمیر و بازسازی را با شرکت در دوره‌های آموزشی و مهارتی ویژه مادیران کسب نموده اند ، بدین وسیله می‌توان گفت کارشناسان نمایندگی ایکس ویژن به ارائه بالاترین سطح خدمات  تعمیراتی رسیده اند.
  •  نمایندگی ایکس ویژن حوزه کاری خویش را با تمرکز بر حیطه تخصص کارشناسان مجرب بنا نهاده و از ورود به حیطه های نامرتبط خودداری کرده است و به ارائه خدمات می پردازد. از جمله خدماتی که  توسط کارشناسان نمایندگی ایکس ویژن ارائه می شود آماده کردن تازه ترین اخبار مرتبط با محصولات آن و به اشتراک گذاشتن آنها با مشتریان نمایندگی ایکس ویژن میباشد .

سابقه نمایندگی ایکس ویژن

ایکس ویژن (X-Vision) که نامی تجاری و ایرانی است متعلق به گروه مادیران میباشد که عهده دار عرضه ی لوازم الکترونیکی مصرفی مختلفی به بازارهای داخلی و بین‌المللی است. نمایندگی ایکس ویژن در سال 1343 تاسیس گردیده است و یکی از شرکت های موفق و معتبر درحوزه ی IT در ایران میباشد. نمایندگی ایکس ویژن کاملا خصوصی است و دارای تجربه ای بیش از 50 سال در ارائه محصولات باکیفیت و عرضه بهترین لوازم صوتی و تصویری و لوازم خانگی و خدمات پس از فروش در اقصی نقاط کشور می باشد .

از محصولات ایکس ویژن نسبت به محصولات مشابه

نمایندگی ایکس ویژن یکی از تولیدکنندگان موفق و پیشرو در زمینه های مختلف تکنولوژی و اتوماسیون اداری میباشد. محصولات نمایندگی ایکس ویژن با توجه به کیفیت بسیار خوبی که دارند قیمت مناسب تری نسبت به محصولات مشابه با همان کیفیت دارند و همچنین محصولات نمایندگی ایکس ویژن از نظر امکانات سخت افزاری قابلیت های خوبی را به مشتریان خود می دهد، به عنوان مثال می توان به تلویزیون ایکس ویژن ۳۹ KF30 اشاره کرد چراکه از نظر کیفیت تصویر در رتبه ی بالایی قرار دارد درحالی که سایر رقبای این کمپانی تلویزیون های هوشمند هم سطح این مدل ایکس ویژن را به قیمت های بالاتری ارائه می نمایند.

از آنجا که محصولات نمایندگی ایکس ویژن تولیدات داخلی هستند و با خرید از کالاهای نمایندگی ایکس ویژن به جای رونق دادن به اقتصاد کشور های خارجی می توان چرخه ی اقتصاد داخلی را شکوفا کنیم.