نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن

فهرست مطالب

تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن

دوربین های قرار گرفته در گوشی ها و تبلت های امروزی را می‌توان یکی از جذاب ترین بخش های مورد استفاده در این تجهیزات دانست. این دوربین ها به کاربر این امکان را میدهد تا هر لحظه از زندگی خود را ثبت و ذخیره کنند. کیفیت و دقت دوربین های تعبیه شده در انواع گجت ها، تاثیر مستقیمی در افزایش یا کاهش قیمت این تجهیزات دارد و بهانه ی خوبی برای رقابت در بین کمپانی ها می‌باشد.

تبلت های ایکس ویژن در استفاده از دوربین‌های حرفه‌ای بسیار خوب عمل کرده‌اند و توانسته‌اند در برخی موقعیت ها گوی سبقت را از رقبای خود بربایند. علی‌رغم کیفیت بالای دوربین‌های بکاررفته در تبلت های ایکس ویژن، این بخش از تبلت های ایکس ویژن نیز گاه دچار خرابی شده و نیازمند تعمیر می‌گردند.

خرابی دوربین اگر چه اختلال متداولی در این تجهیزات به حساب نمی آید، با این حال ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد و ناراحتی‌های زیادی را برای کاربران به دنبال داشته باشد. عدم کارایی دوربین تبلت ایکس ویژن، می‌تواند منشأ سخت افزاری یا نرم افزاری داشته باشد که لازم است توسط کارشناس تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن مورد بررسی و تعمیر قرار بگیرد. شما کاربران گرامی در صورت نیاز به سرویس‌های مرتبط با این بخش می‌توانید به نمایندگی رسمی ایکس ویژن مراجعه نمایید.

جلوگیری از خرابی دوربین تبلت ایکس ویژن با راهکارهایی ساده

لنز و لیزر دوربین تبلت را تمیز کنید:

گاهی کثیفی و تجمع گرد و غبار بر روی لنز و لیزر دوربین تبلت ایکس ویژن، می‌تواند به بی کیفیتی تصاویر ثبت شده توسط آن، دامن بزند. توصیه می‌شود، برای تمیز کردن لنز و حسگر لیزر دوربین، از پارچه ای نرم و تمیز استفاده کنید.

این مطلب توصیه شده برای شما :  راهکارهای رفع خطای زمان اجرا در کامپیوتر

حافظه ی پنهان برنامه ها را پاک کنید:

گاهی کارشناسان تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن، ناکارآمدی در دوربین این گجت های محبوب را در پر شدن حافظه ی پنهان برنامه های آن می‌دانند. لذا توصیه میشود، از تجمع و پر شدن حافظه ی پنهان برنامه های خود جلوگیری کنید.

قرار ندادن تبلت در دمای بالا:

یکی از عوامل آسیب رسان به تبلت ایکس ویژن و دوربین قرار گرفته در آن، دمای خارج از حد تحمل دستگاه است. توصیه می‌شود برای پیشگیری از خرابی و تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن، نسبت به این امر توجه داشته باشید.

جلوگیری از ورود آب و سایر مایعات به تبلت:

یکی از عوامل مخرب در سلامت دوربین انواع تبلت ها و گوشی های موبایل، نفوذ آب به ساختار این گجت هاست. آب وارد شده به دستگاه میتواند سوختگی و از بین رفتن قطعات داخلی تبلت را به همراه داشته باشد.

جلوگیری از وارد شدن ضربه به تبلت ایکس ویژن:

وارد شدن ضربه به دوربین تبلت ایکس ویژن، یکی از عوامل آسیب رسان به شمار می‌رود که می‌تواند به معیوب شدن کلی دوربین تبلت ایکس ویژن منجر شود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی پیشنهاد میشود از ضربه گیرهای مقاوم استفاده کنید.

دوربین تبلت ایکس ویژن ممکن است به دلایل سخت افزاری و نرم افزاری با اختلالات جزیی یا کلی همراه شود. آن چه در تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن ، نقشی موثر ایفا میکند، انجام این کار توسط کارشناسان زبده و مجرب است. نمایندگی تعمیر تبلت ایکس ویژن، به کمک تیم تعمیر مجرب خود و تجهیزات به روز و کارآمد، فضایی مناسب را برای عیب‌یابی تخصصی و تعمیر صحیح دوربین تبلت ایکس ویژن ، فراهم ساخته است. چنانچه شما عزیزان نیز در عملکرد دوربین تبلت ایکس ویژن خود، شاهد بروز هر گونه مشکل یا اختلال بوده اید، میتوانید با مراجعه به نمایندگی تعمیر تبلت Sony ، از بازیابی سلامت دستگاه خود، اطمینان حاصل نمایید. تعمیر دوربین تبلت ایکس ویژن، در نمایندگی تعمیر تبلت ایکس ویژن به صورت ضمانت شده، به انجام میرسد.

این مطلب توصیه شده برای شما :  چرا پلی استیشن دیسک را وارد دستگاه نمی کند؟

نمایندگی تعمیر تبلت ایکس ویژن

نمایندگی تعمیر تبلت ایکس ویژن ، آماده ی خدمت به مشتریان عزیز در سراسر کشور است. تکنسین های توانای این تعمیرگاه در واحدهای مجزا، مه