نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

تفاوت Android TV vs Smart TV

تفاوت Android TV vs Smart TV  در چیست ؟

امروز با وجود بسیاری از مارک های تلویزیونی مختلف، سخت است که به تصمیمی برسید که برای سالهای سال در اتاق نشیمن، آشپزخانه یا اتاق خواب شما نمایش داده شود. بسیاری از ما در درک تفاوت های اساسی بین انواع مختلف الکترونیک و برای افرادی که خیلی اهل فن نیستند، مشکل داریم، درک تفاوت بین تلویزیون هوشمند و Android می تواند کاملاً گیج کننده باشد. این دو بسیار شبیه به هم هستند، حتی می توانید بگویید که تلویزیون Android اساساً نوعی تلویزیون هوشمند است. با این حال، تفاوت های جزئی وجود دارد که می تواند یکی را برای خانه شما مناسب تر از دیگری کند. بنابراین ما تصمیم گرفته ایم که این کار را برای شما آسان کنیم.

تلویزیون های هوشمند

تلویزیون هوشمند که به عنوان تلویزیون اینترنتی نیز شناخته می شود، هر تلویزیونی است که می تواند برنامه های اضافی را از طریق اتصال به اینترنت فراهم کند. این مثل این است که یک رایانه در تلویزیون خود داشته باشید. تلویزیون های هوشمند دارای چند ویژگی اصلی هستند که آن را از تلویزیون های عادی متمایز می کند، بیشتر ویژگی آن اتصال به اینترنت و چندین برنامه داخلی از قبل نصب شده است. با این حال، اکثر سیستم عامل های تلویزیون هوشمند قابل ارتقا نیستند، بنابراین این بدان معناست که وقتی برنامه ها یا خدمات جدیدی مانند Hulu یا Kayo در دسترس قرار می گیرند، ممکن است لازم باشد یک تلویزیون کاملاً جدید بخرید تا بتوانید آنها را تأمین کنید.

جوانب مثبت و منفی تلویزیون هوشمند

نکات مثبت

  • ساده، رابط کاربر پسند
  • تلویزیون همه در یک تلویزیون – نیازی به تنظیم نیست
این مطلب توصیه شده برای شما :  خرابی مین برد تلویزیون

نکات منفی

  • مجموعه محدود برنامه ها
  • کمتر به روزرسانی میان افزار – سیستم ها ممکن است منسوخ شوند

تلویزیون های Android

تلویزیون های اندرویدی دارای همان ویژگی های تلویزیون های هوشمند هستند، آنها می توانند به اینترنت متصل شوند و بسیاری از آنها با برنامه های داخلی ارائه می شوند، با این حال، اینجاست که شباهت ها متوقف می شود. تلویزیون های Android می توانند به فروشگاه Google Play متصل شوند و مانند تلفن های هوشمند Android می توانند با فعال شدن در فروشگاه، برنامه ها را بارگیری و به روز کنند. به عنوان یک پاداش، بسیاری از تلویزیون های اندرویدی میکروفون را از راه دور تلویزیون خود اضافه می کنند تا بتوانند از Google Assistant استفاده کنند

جوانب مثبت و منفی Android TV

نکات مثبت

  • کتابخانه برنامه عظیم
  • سیستم عامل و به روز رسانی مداوم برنامه
  • یک محصول Google – متصل به Google Play، Music، Moives و غیره
  • دستیار گوگل

نکات منفی

  • رابط کاربری پیچیده تر – به خصوص اگر با Android آشنا نباشید
  • تولیدکنندگان محدود – خوش شانس هستید که ما را دارید!
کدام را انتخاب می کنم؟

تلویزیون هوشمند معمولاً انتخاب گران تری است در حالی که نمی تواند با ویژگی های بی حد و حصر مخالف خود مطابقت داشته باشد، اما تجربه بسیار ساده تری را برای شما فراهم می کند، خصوصاً اگر قبلاً با دستگاه های Andoird شباهت نداشته باشید.

برخلاف تلویزیون های هوشمند، تلویزیون های اندرویدی را می توان به راحتی از طریق اتصال به اینترنت به روز کرد و یک سیستم به روز در اختیار شما قرار داد. آنها همچنین طیف گسترده ای از برنامه ها از طریق فروشگاه Google Play را در اختیار دارند که می توانند مناطق مختلفی را در مقایسه با تلویزیون هوشمند تحت پوشش قرار دهند و گزینه های بیشتری را با آنچه می توانید با تلویزیون خود انجام دهید به شما می دهد.

این مطلب توصیه شده برای شما :  همه چیز درباره تبلت ایکس ویژن

انتخاب تلویزیون در نهایت به تناسب نیاز و نیازهای منحصر به فرد شما خواهد رسید. شما باید تفاوت ها و محدودیت های هر دو دستگاه را در نظر بگیرید و درمورد اینکه چه چیزی برای شما مهمتر است تصمیم بگیرید. برای اطمینان از اینکه انتخاب درستی انجام داده اید، توصیه می کنیم لیستی از نیازها یا ویژگی هایی که تلویزیون باید داشته باشید تهیه کنید و آن محصولات را قبل از خرید با یکدیگر مقایسه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 19 =