نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

سنسور تنظیم دمای یخچال

سنسور تنظیم دمای یخچال ایکس ویژن

مدول یخچال قطعه است که به وسیله اجزا و قطعات داخلی و با به حرکت در آوردن آن ها یخ های ساخته شده را به سطلی انتقال می دهد حال اگر یکی از این قطعات دچار اختلال شوند یخ از یخساز خارج نمی شود و باید برای تعمیر آن اقدام نمایید. البته دلایل دیگری هم وجود دارد که می تواند علت خارج نشدن یخ از یخساز باشد.

شاید امتحان کرده باشید هنگامی که درب یخچال باز است نمی توانید از یخساز آن استفاده کنید بنابراین ممکن است خرابی قفل درب یخچال هم مانع از خروج یخ از یخساز شود. دلایل فنی دیگری هم وجود دارد که باید توسط تعمیرکار یخچال بررسی شود و در صورت نداشتن دانش فنی بهتر است اقدام به تعمیر یخچال نکنید زیرا ممکن است خسارت های جبران ناپذیری به دستگاه وارد شود. برای افزایش طول عمر یخچال لازم است به سرویس های دوره ای آن اهمیت دهید.

یکی از مزیت های یخچال های ساید بای ساید یخساز است که دلیل اصلی محبوبیت این دستگاه می باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است زودهنگام رخ دهد خرابی و از کار افتادن یخساز یخچال ایکس ویژن است. زمانی را تصور کنید که برای برداشتن یخ به یخچال مراجعه می کنید اما متوجه کار نکردن و خرابی یخساز یخچال ایکس ویژن می شود در این شرایط لازم نیست نگران شوید زیرا کاردون در این مطلب شما را با نحوه تعمیر و علت خرابی یخخساز یخچال ایکس ویژن آشنا می کند.

علت خرابی یخساز یخچال ایکس ویژن چیست ؟

برای برطرف کردن مشکل یخساز یخچال ایکس ویژن بتدا لازم است بررسی شود مشکل نساختن یخ است یا خارج نشدن یخ از یخساز ! گاهی اوقات ممکن است یخچال شما یخ نسازد به عنوان اولین اقدام باید کلید پاور که بر روی خود یخ ساز قرار دارد را بررسی نمایید تا روشن بودن آن مطمئن شوید البته در برخی از مدل ها به جای کلید از اهرم استفاده شده است که برای روشن بودن باید اهرم به سمت پایین قرار داده شود. اگر از روشن بودن یخساز مطمئن هستید باید موارد زیر را بررسی نمایید.

این مطلب توصیه شده برای شما :  چگونه وضوح مانیتور ایکس ویژن خود را تنظیم می کنید؟

همان طور که می دانید برای ساختن یخ به آب احتیاج داریم بنابراین اگر مانعی برای ورود آب به درون یخ ساز وجود داشته باشد خبری از یخ نخواهد بود. گاهی اوقات در اثر یخ زدگی لوله انتقال آب به یخساز ممکن است یخ ساخته نشود و یا از مدت زمان تعویض فیلتر یخچال گذشته است حتما اقدام نمایید. دمای فریزر هم بر روی منفی 12 درجه سانتی گراد تنظیم نمایید.

همان طور که اشاره کردیم مسدود بودن لوله انتقال آب می تواند یکی از دلایل نساختن یخ باشد برای برطرف کردن و مطمئن شدن از مسدود بودن خط انتقال آب لازم است یخچال را از برق کشیده و لوله انتقال آب را بررسی نماییید تا در صورت پیچ خوردگی و انسداد به وسیله تکه های یخ مشکل را برطرف نمایید. لازم است بگوییم گاهی اوقات ممکن است فشار کم آب مانع از رسیدن آب به یخساز شود که نتیجه آن نساختن یخ خواهد بود.

چرا یخچال ایکس ویژن یخ نمی سازد؟

شیر برقی یا شیر ورودی آب ممکن است به دلیل گرفتگی مانع از رسیدن آب به یخساز شود و لازم است این قطعه تعویض شود و یا یخ زدن لوله ای که از شیر برقی آب را به یخساز منتقل می کند دلیل اصلی ساخته نشدن یخ باشد برای یافتن مشکل باید همه این موارد بررسی شود. این لوله از داخل فریزر عبور می کند و احتمال یخ زدن آن بالاست لازم است برای ذوب شدن یخ لوله از سشوار استفاده نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − دو =

نشت مایع از تلویزیون
مقالات سایت
نشت مایع از تلویزیون ایکس ویژن

علت نشت مایع از تلویزیون چیست؟ آیا تلویزیون ایکس ویژن شما مایع نشت می کند؟ افشای اطلاعات می‌تواند بسیار نگران‌کننده و خسته‌کننده باشد، به‌خصوص زمانی

ادامه مطلب »