چگونگی کار کردن با کامپیوتر

کار کردن با کامپیوتر

افتادن درب کامپیوتر برای اولین بار می تواند بسیار خطرناک باشد اما جای نگرانی نیست. غیر از لبه های نیز و نقاط لحیم چیز دیگری خطرناک نیست (خوشبختانه در سالهای اخیر با افزایش پایه سطح مولفه های الکتریکی مواجه بوده ایم). با فرض اینکه چند مورد از اقدامات احتیاطی ساده در این بخش تشریح شده است، اما در داخل چیزی وجود ندارد که به آسیب برساند).

بعضی از کامپیوترهای شخصی، بخصوص کامپیوترهای فروشگاه بزرگ، دارای مهرهایی هستند که هشدار می دهند که گارانتی در صورت خراب بودن باطل می شود. در این مورد، اطمینان داده می شود که باید دستگاه را برگرداند. در اینجا به افراد توصیه کرده تا چنین مهروموم ها را شکسته، آپدیت را انجام داده و درصورت بروز مشکلی که باید تحت گارانتی باشد، باید با آنها مبارزه کرد.

تحت هیچ شرایط امکان ندارد که به دلیل مهروموم بتوان از گارانتی امتناع کرد. اگر کامپیوتری دارید که هنوز تحت گارانتی است، تصمیم با شماست. دقت کنید که بعضی از اجزای جداگانه مانند هارد دیسک ها یک مورد خاص هستند. شکستن مهروموم روی هارد دیسک در واقع ان را حراب می کند و بدون شک گارانتی را باطل می کند. هرگز منبع تغذیه یا مانیتور CRT را باز نکنید.

اکثر فروشندگان آنلاین کامپیوتر در واقع انتظار دارند تا آپدیت و تعمیرات خود را انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *