نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

5 مشکل رایج تلویزیون ایکس ویژن

راهکارهای رفع مشکل تلویزیون

فهرستی از رایج‌ترین مشکل تلویزیون ایکس ویژن و بهترین راه برای حل همه آنها را به تنهایی گردآوری کنیم. و اگر لیست را مرور کردید و مشکل تلویزیون ایکس ویژن شما اینجا نیست، با ما تماس بگیرید! ما برای کمک به شما در تشخیص و عیب یابی دقیقاً آنچه در حال وقوع است، آماده ایم.

ظاهر شدن صفحه سبز در تلویزیون

تلویزیون ایکس ویژن من یک صفحه آبی، سبز یا سیاه نشان می دهد.

این یک مشکل کاملاً رایج برای دارندگان تلویزیون ایکس ویژن است — خبر خوب این است که راه حل نیز معمولاً بسیار ساده است. اگر تلویزیون ایکس ویژن شما به جای چیزی که می خواهید تماشا کنید، یک صفحه رنگی نشان می دهد، به این معنی است که تلویزیون ایکس ویژن شما سیگنالی دریافت نمی کند.

باید بررسی کنید که در ورودی درست قرار دارید، و هر دستگاهی (جعبه کابل، پخش‌کننده بلوری، سیستم بازی و غیره) که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید، روشن و به تلویزیون ایکس ویژن متصل است. در مرحله بعد، می خواهید اتصالات ویدیویی خود را به هر دستگاه و از هر دستگاه بررسی کنید.

اگر تأیید کرده اید که ورودی درستی دارید، دستگاه شما روشن است، و کابل کشی بین دستگاه و تلویزیون ایکس ویژن شما کار می کند و هنوز تصویری ندارید، ممکن است مشکل از کابل یا ماهواره شما باشد. سعی کنید با آنها تماس بگیرید یا وب سایت آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا در حال حاضر در منطقه شما قطعی دارند یا خیر.

این مطلب توصیه شده برای شما :  چگونه پورت HDMI پلی استیشن را تعمیر کنیم؟

مشکل تلویزیون 

ریموت کار نمی کند

چند ترفند مختلف وجود دارد که می توانید با استفاده از آنها متوجه شوید که آیا مشکل از تلویزیون ایکس ویژن است یا از راه دور. ابتدا، مطمئن شوید که آیا کنترل از راه دور باتری های تازه ای دارد یا خیر – اغلب این مشکل زمانی است که به نظر می رسد یک کنترل از راه دور خراب است.

پس از تأیید تازه بودن باتری‌ها، می‌توانید یک ترفند کوچک را امتحان کنید که به تلفن همراه شما نیاز دارد: دوربین تلفن خود را به انتهای کنترل از راه دور بگیرید و چند دکمه را فشار دهید.

شما باید بتوانید روشن شدن نور را از طریق دوربین ببینید. اگر این کار را می کنید، مشکل از تلویزیون ایکس ویژن است – سعی کنید آن را به یک پریز برق دیگر تغییر دهید و ببینید آیا این مشکل را حل می کند. اگر نور را نمی بینید، مشکل از ریموت شماست.

ریموت ها به مرور زمان فرسوده می شوند، اما می توانید به سادگی از سازنده به صورت آنلاین سفارش تعویض آن را بدهید یا با ما تماس بگیرید تا یک کنترل از راه دور سفارشی برای سیستم خود برنامه ریزی کنیم. چرا ریموت سفارشی؟ امکانات بی پایان هستند — وقتی با ما تماس می گیرید، می توانیم مزایا را با شما همراهی کنیم.

وجود خطوط یا ترک هایی در صفحه نمایش

صفحه نمایش LED، OLED یا QLED من خطوط یا ترک هایی را نشان می دهد.

این یکی دیگر از مشکلات رایج تلویزیون ایکس ویژن است: ترک و خطوط در صفحه نمایش تلویزیون ایکس ویژن شما. شما باید آزمایش کنید که آیا خط آسیب فیزیکی به صفحه نمایش وارد می کند یا اینکه چیز دیگری به درستی نمایش داده نمی شود.

این مطلب توصیه شده برای شما :  آموزش اضافه کردن فضای ذخیره سازی اضافی به Xbox Series X|S

تلاش برای تعویض ورودی – اگر ترک یا خط هنوز وجود دارد، به احتمال زیاد باید تلویزیون ایکس ویژن خود را تعویض کنید. تعمیر صفحه نمایش امکان پذیر است، اما می تواند تقریباً به اندازه یک تلویزیون ایکس ویژن جدید هزینه داشته باشد، بدون اینکه به زحمت کار با یک شرکت تعمیرات شخص ثالث برای هماهنگی تعمیرات اشاره کنیم. حتی بهترین تلویزیون ایکس ویژن ها هم گاهی اوقات مشکل دارند.

خبر خوب برای همه مشتریان ما؟ ما چند راه حل داریم. ما فقط نمی‌خواهیم برای تمام نیازهای خانه هوشمند شما فروشگاه یک‌جای شما باشیم – ما می‌خواهیم در طول عمر خریدتان از شما پشتیبانی کنیم. و این به معنای کمک به هنگام بروز مشکلات تلویزیون ایکس ویژن است.

بنابراین، این هفته با تیم متخصص خود در اینجا در سرگرمی‌های خانگی و اتوماسیون Gleeson تماس گرفتیم تا به ما کمک کند فهرستی از رایج‌ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن و بهترین راه برای حل همه آنها را به تنهایی گردآوری کنیم. و اگر لیست را مرور کردید و مشکل تلویزیون ایکس ویژن شما اینجا نیست، با ما تماس بگیرید! ما برای کمک به شما در تشخیص و عیب یابی دقیقاً آنچه در حال وقوع است، آماده ایم.

صفحه تلویزیون سیاه شده است

تلویزیون ایکس ویژن من یک صفحه آبی، سبز یا سیاه نشان می دهد

این یک مشکل کاملاً رایج برای دارندگان تلویزیون ایکس ویژن است — خبر خوب این است که راه حل نیز معمولاً بسیار ساده است. اگر تلویزیون ایکس ویژن شما به جای چیزی که می خواهید تماشا کنید، یک صفحه رنگی نشان می دهد، به این معنی است که تلویزیون ایکس ویژن شما سیگنالی دریافت نمی کند. باید بررسی کنید که در ورودی درست قرار دارید، و هر دستگاهی (جعبه کابل، پخش‌کننده بلوری، سیستم بازی و غیره) که می‌خواهید به آن دسترسی داشته باشید، روشن و به تلویزیون ایکس ویژن متصل است. در مرحله بعد، می خواهید اتصالات ویدیویی خود را به هر دستگاه و از هر دستگاه بررسی کنید.

این مطلب توصیه شده برای شما :  رفع خرابی صفحه سیاه مرگ Xbox One

اگر تأیید کرده اید که ورودی درستی دارید، دستگاه شما روشن است، و کابل کشی بین دستگاه و تلویزیون ایکس ویژن شما کار می کند و هنوز تصویری ندارید، ممکن است مشکل از کابل یا ماهواره شما باشد. سعی کنید با آنها تماس بگیرید یا وب سایت آنها را بررسی کنید تا ببینید آیا در حال حاضر در منطقه شما قطعی دارند یا خیر.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 17 =

نشت مایع از تلویزیون
مقالات سایت
نشت مایع از تلویزیون ایکس ویژن

علت نشت مایع از تلویزیون چیست؟ آیا تلویزیون ایکس ویژن شما مایع نشت می کند؟ افشای اطلاعات می‌تواند بسیار نگران‌کننده و خسته‌کننده باشد، به‌خصوص زمانی

ادامه مطلب »