نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

رفع شکستگی صفحه LCD تلویزیون

آیا می توانید یک صفحه تلویزیون LCD شکسته را برطرف کنید؟

تلویزیون های LCD قادر به وضوح و رنگ برجسته برای فیلم ها، نمایش های تلویزیونی و بازی های ویدئویی هستند، بنابراین وقتی صفحه تلویزیون LCD شما خراب یا آسیب دیده است ناامید کننده است. اگر تعجب می کنید که آیا تعمیر صفحه تلویزیون شکسته گزینه ای است یا خیر، ممکن است تعجب کنید که می توانید برخی از آسیب ها را برطرف کنید. با این حساب، اولین قدم شما در مسیر بازیابی تلویزیون، شناسایی آسیب های خاص ایجاد شده و ارزیابی اینکه آیا اصلاً می توان تعمیراتی انجام داد یا خیر.

اصول نمایشگرهای تلویزیون LCD

به عنوان یک قاعده، کارشناسان می گویند تعمیر صفحه تلویزیون LCD به احتمال زیاد یک پیشنهاد گران قیمت است. دلیل این امر این است که اکثریت قریب به اتفاق تعمیرات اغلب به دلیل مشکل بودن ماهیت ترمیم ترک های سطح ظریف، به صورت تمام صفحه تعویض می شوند.

وقتی هزینه تعویض صفحه را می گیرید، ممکن است هزینه تعمیر بیشتر از خرید تلویزیون جدید باشد. در این مرحله، بسیاری از افراد به طور کامل از تعمیرات صرف نظر می کنند و یک تلویزیون جدید خریداری می کنند. در حالی که قیمت سخت افزارهای الکترونیکی قدرتمند همچنان رو به کاهش است، این نوع پاسخ مصرف کننده به تعداد روزافزون مشاهده می شود.

اگر تعویض تلویزیون گزینه ای نیست، وقت آن است که با یک سرویس تعمیر معتبر به جلو حرکت کنید. برخی از متخصصان تعمیر تلویزیون می توانند آسیب به صفحه تلویزیون LCD را برطرف کنند.

این مطلب توصیه شده برای شما :  مشکلات رایج در تصاویر تلویزیون ایکس ویژن

بسیار مهم است که به جای نادیده گرفتن تلویزیون، برای ارزیابی آسیب های وارد شده در آن به سرعت اقدام کنید. ترک نه تنها به تجربه مشاهده شما آسیب می رساند، بلکه می تواند به عنوان دروازه ورود خاک، گرد و غبار و ذرات دیگر به کارهای داخلی تلویزیون شما عمل کند و به طور بالقوه آسیب بیشتری ببیند.

ملاحظات مربوط به تعمیر صفحه تلویزیون ترک خورده

هنگامی که صفحه LCD شکسته می شود، انواع مختلفی از عناصر اضافی تلویزیون آسیب می بینند. این تا حد زیادی به قدرت ضربه بستگی دارد. به عنوان مثال، غیر معمول نیست که یک صفحه LCD شکسته باعث ایجاد یک عنصر LCD آسیب دیده نیز می شود. از آنجا که فناوری بسیار زیادی در این دستگاه ها قرار گرفته است، در صورت آسیب دیدن نیروی محکم، محافظت از یک عنصر تلویزیون در برابر آسیب در واقع غیرممکن است.

به عنوان مثال، ممکن است یک تکنسین به جای فقط جایگزینی یک صفحه نمایش، مجبور باشد کل عنصر LCD را تعویض کند، که دلیل این امر این است که چرا هزینه های تعمیر در این دستگاه ها بسیار زیاد است.

تعویض صفحه DIY

قطعات تلویزیون تعویض صفحه LCD و LED بصورت آنلاین در دسترس هستند اگر می خواهید خودتان تعمیر را انجام دهید. برای تکمیل این روند می توانید از منابع آنلاین، از جمله چندین آموزش ویدئویی در گوگل استفاده کنید.

برای افرادی که از سرمایه گذاری در بودجه مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون آسیب دیده یا خرید تلویزیون جدید دریغ می کنند، انواع فروش دست دوم آنلاین هستند و طیف گسترده ای از تلویزیون های ال سی دی دست دوم را با قیمت های رقابتی ارائه می دهند.

این مطلب توصیه شده برای شما :  6 مشکل تلویزیون صفحه تخت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − دوازده =

نشت مایع از تلویزیون
مقالات سایت
نشت مایع از تلویزیون ایکس ویژن

علت نشت مایع از تلویزیون چیست؟ آیا تلویزیون ایکس ویژن شما مایع نشت می کند؟ افشای اطلاعات می‌تواند بسیار نگران‌کننده و خسته‌کننده باشد، به‌خصوص زمانی

ادامه مطلب »