نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

رفع مشکل بوت نشدن تبلت ایکس ویژن

فهرست مطالب

دلایل بروز مشکل بوت نشدن تبلت ایکس ویژن

مشکل بوت نشدن تبلت ایکس ویژن / بنابراین تبلت ایکس ویژن شما به درستی بوت نمی شود؟ این وضعیت جالب نیست عیب یابی آن حتی کمتر سرگرم کننده است. مشکل ممکن است مربوط به یک برنامه اشتباه، سیستم عامل تبلت ایکس ویژن خراب یا سخت افزار بد باشد. در اینجا مراحلی وجود دارد که می توانید در صورت راه اندازی نشدن تبلت ایکس ویژن خود انجام دهید.

مشکل بوت نشدن تبلت ایکس ویژن

 Soft Reset

ممکن است دستگاه شما نیاز به بازنشانی نرم داشته باشد. در اکثر دستگاه‌ها، می‌توانید دکمه‌های «کاهش صدا» و «روشن/خاموش» را به‌طور همزمان برای حدود ۱۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا نرم‌افزار بازنشانی شود.

 باتری را بکشید (در صورت امکان)

تقریباً برای هر مشکلی که تبلت ایکس ویژن راه‌اندازی نمی‌شود، همیشه پیشنهاد می‌کنم ابتدا باتری را بکشید (اگر قابل جابجایی است) و حدود 20 ثانیه آن را کنار بگذارید. باتری را دوباره نصب کنید و ببینید آیا مشکل همچنان وجود دارد یا خیر. این مرحله ممکن است به نظر کارساز نباشد، اما من از طریق دست اول می دانم که به بسیاری از کاربران تبلت ایکس ویژن کمک کرده است.

 دکمه های چسبیده را بررسی کنید

مطمئن شوید که هیچ یک از دکمه ها فشرده نشده باشند. برخی موارد می‌توانند باعث چسبیدن دکمه‌های ولوم، پاور یا صفحه اصلی شوند و از راه‌اندازی جلوگیری کنند. سعی کنید گوشی را از قاب خارج کنید تا مطمئن شوید که قاب به دکمه ها فشار نمی آورد.

 سخت افزار متصل را حذف کنید

اگر کارت SD، سیم کارت یا هر مورد دیگری به دستگاه وصل شده‌اید، آن‌ها را از برق بکشید. کارت SD یا هدست بد می تواند در موارد نادر راه اندازی مشکل ایجاد کند.

این مطلب توصیه شده برای شما :  تعمیر لباسشویی ایکس ویژن

 مطمئن شوید که دستگاه دارای قدرت کافی است

اگر دستگاه شما اصلاً روشن نمی شود یا در یک حلقه راه اندازی گیر کرده است، ممکن است قدرت کافی نداشته باشد. آداپتور برق را به دستگاه وصل کنید و آن را به پریز برق وصل کنید. از اتصال به رایانه یا دستگاه دیگری استفاده نکنید زیرا قدرتی که دریافت می کنید برای روشن کردن فوری اکثر دستگاه های Android کافی نیست.

مشکل دیگر می تواند باتری واقعی باشد. ببینید آیا می‌توانید باتری را از یک دوست با دستگاه مشابه قرض بگیرید و آن را امتحان کنید (اگر قابل جابجایی است). اگر نه، ممکن است بخواهید یک باتری نو یا دست دوم بخرید و آن را امتحان کنید. اگر کمکی نکرد، باتری را به فروشگاه برگردانید.

 در حالت ایمن شروع کنید

اگر نرم‌افزاری را نصب کرده‌اید که با دستگاه شما سازگار نیست یا دچار اختلال می‌شود، می‌تواند باعث شود که سیستم در صفحه‌ای خالی بماند یا به طور مداوم موارد را مجبور به بسته شدن کند. در هر صورت، می‌خواهید نحوه راه‌اندازی دستگاه خود را در حالت ایمن بیابید. حالت ایمن دستگاه را تنها با نرم افزار پایه مورد نیاز برای راه اندازی دستگاه راه اندازی می کند. این معمولاً به شما امکان می دهد به سیستم عامل Android دسترسی داشته باشید تا بتوانید هر برنامه ای را که ممکن است باعث ایجاد مشکل شده است را حذف کنید.

اکثر دستگاه‌ها در حالت ایمن با فشار دادن و نگه داشتن دکمه «منو» یا «کاهش صدا» در حالی که دستگاه را روشن می‌کنید، شروع به کار می‌کنند. اگر مطمئن نیستید که چگونه دستگاه خاص خود را در حالت ایمن راه اندازی کنید، در Interwebs جستجو کنید یا اسناد ارائه شده با دستگاه Android خود را بررسی کنید.

این مطلب توصیه شده برای شما :  عدم تصویر تلویزیون

 بازنشانی کارخانه ای

اگر تمام مراحل بالا را امتحان کرده‌اید و به نظر می‌رسد هیچ چیز جواب نمی‌دهد، ممکن است بخواهید دستگاه