نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن

فهرست مطالب

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن: آیا تلویزیون ایکس ویژن HD با صفحه تخت شما مشکل ایجاد می کند؟ قبل از اینکه با تعمیرکار تلویزیون ایکس ویژن تماس بگیرید، ممکن است بتوانید برخی از رایج ترین مشکلات را خودتان برطرف کنید. در اینجا رایج ترین ها – و نحوه رفع آنها وجود دارد.

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن و رفع آن‌ها

در این مقاله قصد داریم شما را با عمده ترین مشکلات آشنا کنیم. در قدم بعدی هدف ما ارائه شیوه ها و روش های مفید برای رفع این مشکلات است. پس با ما همراه باشید تا با کم ترین هزینه مشکل خود را برطرف کنید.

تلویزیون ایکس ویژن صفحه آبی، سبز یا سیاه را نشان می دهد

تلویزیون ایکس ویژن شما سیگنال دریافت نمی کند. مطمئن شوید که جعبه کابل یا ماهواره (یا دستگاه دیگر) روشن است و تلویزیون ایکس ویژن روی ورودی صحیح تنظیم شده است – Input، Source یا TV/Video را روی کنترل از راه دور فشار دهید. پشت تلویزیون ایکس ویژن را بررسی کنید تا اتصالات شل شده باشد. اگر هیچ کدام از اینها کار نمی کند و سعی می کنید تلویزیون ایکس ویژن زنده تماشا کنید، احتمالاً وقت آن رسیده است که با ارائه دهنده کابل یا ماهواره خود تماس بگیرید. ممکن است لازم باشد گیرنده خود را “تنظیم مجدد” کنید. اگر دی وی دی پلیر است، ممکن است مشکل از پخش کننده باشد. همچنین ممکن است کابل ویدئو آسیب دیده باشد.

تصویر تلویزیون ایکس ویژن در حال “شکستن” یا نمایش پیکسل است

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن: این به دلیل سیگنال ضعیف ایجاد می شود. در برخی موارد، می تواند سیگنال ماهواره ای بین یک رویداد زنده و ایستگاه تلویزیون ایکس ویژنی باشد (مخصوصاً اگر در آن سوی جهان ورزش های زنده را تماشا می کنید). اگر فقط زمانی اتفاق می افتد که سعی می کنید HD تماشا کنید، ممکن است یک مصنوع فشرده سازی باشد. به عبارت دیگر، این یک مشکل دریافت است، نه مشکل تلویزیون ایکس ویژن شما. اگر زیاد اتفاق می افتد، می توانید تنظیمات وضوح خود را کاهش دهید.

این مطلب توصیه شده برای شما :  نشانه های از بین رفتن مانیتور ایکس ویژن 

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن: جعبه کابل ماهواره

جعبه کابل به درستی با تلویزیون ایکس ویژن شما صحبت نمی کند. مطمئن شوید که این یک گزینه است (در همه گیرنده ها نیست) و اگر وجود دارد، سعی کنید جعبه را خاموش کنید، آن را به مدت 15 ثانیه (حداقل) از برق بکشید و دوباره آن را روشن کنید.

تنظیمات تلویزیون ایکس ویژن به هم ریخته است

شاید گربه یا کودک نوپا شما کنترل از راه دور را در دست گرفته باشد اما در نهایت تنظیمات تلویزیون ایکس ویژن آنقدر با آنچه می‌خواهید فاصله دارد که می‌خواهید آنها را برعکس کنید. سریع ترین راه می تواند بازنشانی تلویزیون ایکس ویژن به تنظیمات کارخانه باشد. این در مدل تلویزیون ایکس ویژن متفاوت است شما باید وب سایت سازنده را برای دستورالعمل ها بررسی کنید. اما به طور کلی شامل فشار دادن ترکیب خاصی از کلیدها روی کنترل از راه دور است.

رایج ترین مشکلات تلویزیون ایکس ویژن: زیر نویس

روشن و خاموش کردن زیرنویس بسته بسته به شرکت کابلی شما متفاوت است. شما باید از کنترل از راه دور آنها استفاده کنید، معمولاً دکمه تنظیمات یا منو. برخی از ریموت ها دکمه CC خاصی دارند. وب سایت ارائه دهنده خود را برای دستورالعمل های خاص بررسی کنید.

گیرنده کابلی یا ماهواره ای منجمد شده است

گیرنده کابلی یا ماهواره ای شما، به خصوص اگر دستگاه DVR نیز باشد، در واقع یک کامپیوتر بسیار ساده است و مانند هر کامپیوتر دیگری ممکن است از کار بیفتد. اولین کاری که باید امتحان کنید این است که آن را خاموش کنید، آن را از برق بکشید. حداقل 15 ثانیه صبر کنید و سپس دوباره آن را روشن کنید. این در اصل گیرنده شما را “راه اندازی مجدد” می کند. برای جلوگیری از تصادف، مطمئن شوید که دریچه های حرارتی گیرنده را نپوشانید، زیرا اغلب در اثر گرمای بیش از حد ایجاد می شوند.