نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ
دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق :77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب 44153186 شعبه شمال 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت ، ساختمان بنیامین ، پ 145، طبقه 5 ، واحد18 – مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

 دفتر مرکزی: 66097851
 مرکز تعمیرات: 66097859
 شعبه شرق :77978135
شعبه هفت تیر: 88836102
شعبه جنوب: 55300568
شعبه غرب 44153186
شعبه شمال 26721443
شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

نشانه های ورود ویروس به کامپیوتر

تاثیرات ورود ویروس به کامپیوتر ایکس ویژن

ورود ویروس به کامپیوتر چه مضراتی دارد؟ در عصر مدرن محاسبات، داده ها دائماً در سراسر اینترنت منتقل می شوند. با انتقال داده ها از رایانه به کامپیوتر ایکس ویژن، اغلب تأییدیه کمی در مورد منبع داده ای که ممکن است رایانه دریافت کند وجود ندارد. صاحب یک وب سایت یا مدیران آن اغلب ناشناخته و دیده نمی شوند. بنابراین، عاقلانه است که از نرم افزار ضد ویروس برای محافظت از رایانه خود در برابر هرگونه بارگیری یا نصب ناخواسته استفاده کنید. همچنین عاقلانه است که از اثرات احتمالی ویروس های رایانه ای برای تشخیص بهتر رفتار رایانه مطلع شوید.

سرعت کامپیوتر ایکس ویژن

یکی از علائم اولیه کلاسیک که نشان می دهد رایانه دارای ویروس است این است که به طور ناگهانی بسیار کمتر از حالت عادی واکنش نشان می دهد. این معمولاً پس از راه اندازی مجدد کامپیوتر ایکس ویژن ادامه می یابد زیرا نرم افزار مخرب دوباره شروع به کار می کند و از منابع سیستم استفاده می کند.

برنامه هایی که منابع سیستم (مانند Windows Task Manager) کامپیوتر ایکس ویژن را تحت نظر دارند ممکن است درصد بالایی از پردازنده یا پردازنده هایی را که قبلاً در حال استفاده هستند نشان دهند، حتی زمانی که کاربر کامپیوتر ایکس ویژن هیچ برنامه ای را اجرا نمی کند. اکثر حافظه سیستم نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد و چنین وضعیتی همچنین می تواند باعث کندی رایانه شود.

با استفاده از Task Manager در ویندوز می توانید فرایندهای در حال اجرا را به کاربر کامپیوتر ایکس ویژن نشان دهید و همچنین می توانید به راحتی ببینید برنامه هایی که بیشترین منابع حافظه و پردازنده را استفاده می کنند.

این مطلب توصیه شده برای شما :  راهکار رفع مشکل روشن نشدن کامپیوتر

ورود ویروس به کامپیوتر

تغییر پرونده ها

یکی دیگر از تأثیرات اصلی ویروس های رایانه ای، اصلاح فایل ها روی هارد دیسک یا سایر رسانه های قابل نوشتن است. مشاهده فایل ها، پوشه ها یا برنامه های جدید و ناشناخته روی هارد رایانه یکی از نشانه های احتمالی ویروس رایانه است. یکی دیگر از تأثیرات احتمالی، اصلاح پرونده ها است. فایل های سیستمی در طول تاریخ یک هدف مشترک بوده اند زیرا تغییر فایل های سیستمی رایانه می تواند باعث توقف عملکرد سیستم عامل شود.

اصلاح نرم افزار همچنین می تواند فایروال سیستم عامل یا نرم افزارهای مشابه را غیرفعال کند. چنین تغییراتی ممکن است برای سهولت دسترسی از راه دور به رایانه انجام شود. اگر ظاهراً یک فایروال یا یک برنامه ضد ویروس دارای مشکلاتی در عملکرد است، می تواند نشانه ای از ویروس رایانه ای باشد.

تغییر در عملکرد کامپیوتر ایکس ویژن

یکی دیگر از تأثیرات احتمالی ویروس های رایانه ای، رفتار تصادفی و شگفت انگیز است. نشانگر ماوس رایانه ممکن است شروع به پرش به دور صفحه کند یا دیگر پاسخ ندهد. یک کاربر کامپیوتر ایکس ویژن باید توجه داشته باشد که این امر می تواند به دلایل دیگر (به ویژه با موس بی سیم) نیز رخ دهد. گرافیک یا برنامه های شگفت انگیز نیز ممکن است در صفحه کامپیوتر ایکس ویژن ظاهر شود، احتمالاً در پنجره های متعدد.

برخی از ویروس های رایانه ای در گذشته به صورت شوخی نوشته شده اند و فقط یک تصویر را بر روی صفحه کامپیوتر ایکس ویژن نمایش می دهند تا یک برنامه نویس به شهرت شخصی برسد. بدیهی است که این روش عاقلانه ای برای اثبات مهارت های برنامه نویسی افراد نیست، اما ظاهراً ویروس های رایانه ای اغلب به دلایلی چنین نوشته می شوند.

این مطلب توصیه شده برای شما :  4 مشکل متداول PS4 و رفع مربوطه

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + یک =

صفحه سیاه مرگ Xbox One
مقالات سایت
صفحه سیاه مرگ Xbox One

صفحه سیاه مرگ Xbox One . Xbox One یک سیستم کنسول خانگی عالی است که بسیاری از گیمرها از استفاده از آن لذت می برند.

ادامه مطلب »